Jesteśmy renomowanym serwisem samochodowym zlokalizowanym w niedalekiej odległości od Warszawy. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży oraz nowocześnie wyposażony warsztat, który zapewnia nam możliwość przeprowadzenia niemal każdego typu naprawy. Nieważne, jaki samochód Państwo posiadają. Bez względu na to czy jest to Citroen, Peugeot, Renault, Volkswagen, Opel, Audi, SKODA, FORD, FIAT czy TOYOTA to profesjonalnie podejdziemy do każdego typu usterki.

Zachęcamy Państwa do kontaktu telefonicznego lub mailowego oraz do wizyt w naszym warsztacie. Czekamy na Państwa!

Green CAR
Specjalistyczna Stacja Obsługi

ul. Centralna 28
05-830 Wolica gm. Nadarzyn
NIP: 534-106-75-68

 

Zapraszamy

od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 17:00

Zadzwoń i umów się na wizytę!Dokładamy wszelkich starań, aby Państwa prywatność była odpowiednio chroniona. W celu realizacji przetwarzania Państwa danych osobowych przyjmujemy niniejszą Politykę Prywatności, która obowiązuje od dnia 25 maja 2018 r.

Polityka Prywatności odwołuje się do RODO, czyli Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Dokument określa jakie dane i na jakich zasadach przetwarzamy i jak dbamy o ich bezpieczeństwo i Państwa prawa.

  • Administratorem Państwa danych osobowych jest Green Car Dariusz Józwiak z siedzibą przy ul. Centralnej 28, 05-830 Wolica.
  • Państwa dane będą przetwarzane jedynie w celu obsługi wysłanego zapytania i tak długo, jak to konieczne do obsługi tego zapytania. Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Mogą Państwo wnieść skargę do organu nadzorczego.
  • Podanie danych jest dobrowolne, i niezbędne do obsługi zapytania.
  • W razie pytań prosimy o kontakt na: poczta@green-car.com.pl.
  • Więcej na ten temat w naszej polityce prywatności.